ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی مکانیک انگلیسی به فارسی

در سایت ترجمه مکانیک امکان ترجمه انگلیسی به فارسی با کیفیتی عالی فراهم است. هزینه تایپ و صفحه آرایی مقدماتی مطالب ترجمه شده بر عهده سایت ترجمه مکانیک است و برای مشتریان رایگان میباشد. کلیه ترجمه های انجام شده دارای ضمانت می باشد و در صورتی که مشتری از کیفیت ترجمه ناراضی باشد امکان اصلاح متن و استرداد وجه تا 15 روز پس از تحویل سفارش وجود دارد. در صورت نیاز مشتری امکان بازخوانی متن ترجمه شده توسط مترجم وجود دارد و هزینه آن به ازای هرکلمه 20 تومان می باشد. امکان ارتباط مستقیم با مترجم از بخش تماس با ما وجود دارد و شما می توانید برای هماهنگی، ارائه توضیحات لازم و اطمینان از پیشرفت ترجمه خود با مترجم در تماس باشید.

ترجمه متون تخصصی مکانیک

برای ثبت سفارش ترجمه خود کافی است با ما تماس بگیرید. پس از ارسال فایل، بر اساس تعداد کلمات متن، قیمت گذاری انجام و قیمت و زمان تحویل، بصورت رایگان به شما اطلاع داده میشود. در صورت تمایل به انجام ترجمه 70 درصد هزینه ترجمه پرداخت و فرآیند ترجمه آغاز می گردد. در صورت نیاز، امکان تحویل چند صفحه ابتدایی جهت بررسی کیفیت ترجمه وجود دارد. پس از اینکه اتمام فرایند ترجمه اعلام شد؛ با تسویه حساب نهایی فایل ترجمه شده ارسال میگردد.

بهترین سایت ترجمه تخصصی مکانیک
واضح است برای انجام هر کاری به بهترین نحو باید آن را به متخصص آن رشته واگذار کرد. ترجمه نیز از این قاعده مستثنی نیست به خصوص برای رشته های تخصصی دانشگاهی و صنعتی، هر رشته نیاز به مترجمی دارد که مسلط به آن باشد. حتی دانستن معانی لغات تخصصی به تنهایی نمی تواند به یک ترجمه خوب منجر شود، بلکه تسلط و یا دست کم داشتن پیشینه ذهنی به مبحث مورد ترجمه، نیاز انجام یک ترجمه خوب است. ما در سایت ترجمه مکانیک با کمک فارغ التحصیلان این رشته همواره سعی در ارائه بهترین ترجمه در زمینه تخصصی مهندسی مکانیک را داریم.

خدمات قابل ارائه :