ترجمه تخصصی مکانیک

مهندسی مکانیک
مهندسی مکانیک یکی از قدیمی ترین و گسترده ترین شاخه های علم مهندسی است. این رشته از علوم ریاضی، فیزیک، علم مواد و … برای آنالیز، طراحی و ساخت سیستم های مکانیکی استفاده می کند. مهندسین مکانیک خلاقیت، دانش و ابزارهای مهندسی را با یکدیگر ترکیب می کنند تا یک ایده تبدیل به عمل شود. این تبدیل ممکن است در مقیاسی باشد که زندگی شخصی افراد را تحت تاثیر بگذارد نظیر اندام های رباتیکی و یا ممکن است در مقیاس تاثیر بر زندگی یک جامعه باشد نظیر یک نیروگاه برق.

ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک
سایت ترجمه مکانیک با تمرکز ویژه بر رشته مهندسی مکانیک آماده قبول درخواست های ترجمه تخصصی مکانیک شما عزیزان است. رشته مهندسی مکانیک از جمله رشته های پرکاربرد و در حال رشد است. برای بروز بودن در این رشته نیاز به ارتباط پیوسته با دانشگاها و موسسات پیشرو در این زمینه است. اکثر مقالات و کتاب های مهندسی مکانیک به زبان انگلیسی نشر می شوند، همچنین موسسات و جوامع مهندسی مکانیک نظیر ASME و ANSI استانداردهای خود را به زبان انگلیسی منتشر می کنند. در اینجاست که نیاز به ترجمه تخصصی مکانیک به روشنی احساس می گردد و به کمک یک مترجم متخصص خوب می توان با سایر فعالین این رشته تعامل داشت. سایت ترجمه مکانیک آماده ارائه خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی در رشته مهندسی مکانیک با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد.

مترجم تخصصی مهندسی مکانیک
با توجه به گستره ی زیاد حیطه کاری مهندسی مکانیک، ترجمه در این رشته نیازمند تجربه و تخصص بالایی است. گرایش های مختلف مهندسی مکانیک باعث وجود اصطلاحات فراوان در این رشته شده و ترجمه در هر گرایش نیازمند متخصص خود می باشد. ما برای انجام ترجمه ی مقالات، کتاب ها و استانداردها با پشتیبانی مناسب در کنار شما هستیم. جهت مشاهده نمونه کارها به قسمت نمونه کارها بروید و برای ثبت سفارش تماس بگیرید.

برای ثبت سفارش ترجمه متن تخصصی مهندسی مکانیک و یا ترجمه متن انگلیسی عمومی کلیک کنید.

تاریخچه مهندسی مکانیک
تاریخچه استفاده از مهندسی مکانیک در بسیاری از جوامع دوران باستان و قرون وسطی دیده می شود. در یونان باستان کارهای ارشمیدس روی علم مکانیک تاثیر گذاشت و بعدها با کمک آن اولین موتور بخار ساخته شد. در چین ژانگ هنگ یک ساعت آبی و یک زلزله سنج اختراع کرد. در دوران اسلام (قرن هفتم تا پانزدهم) مخترعان مسلمان حضور قابل توجهی در حوزه ی علم مکانیک داشتند. الجزاری کتاب معروفش با عنوان علم وسایل مکانیکی هوشمند را در 1206 میلادی نوشت و طراحی های مکانیکی متعددی ارائه کرد. در طول قرن هفدهم در انگلیس پیشرفت های مهمی در فنداسیون علم مکانیک اتفاق افتاد. نیوتن، قوانین حرکت نیوتن را فرمول بندی کرد و جبر و دیفرانسیل را توسعه داد. مهندسی مکانیک در طول انقلاب صنعتی در اروپا در قرن هجدهم میلادی به عنوان یک شاخه ی مهندسی ظهور کرد. در قرن نوزدهم پیشرفت علم فیزیک منجر به پیشرفت علم مهندسی مکانیک شد. امروزه مهندسین مکانیک در حوزه هایی نظیر کامپوزیت ها ، مکاترونیک و نانوتکنولوزی نیز مشغول به فعالیت هستند.

زیرشاخه های مهندسی مکانیک
شاخه ی مهندسی مکانیک مجموعه ای از شاخه های علوم است. برخی از این زیرشاخه ها منحصر به مهندسین مکانیک است و برخی از آنها ترکیبی از مهندسی مکانیک با سایر شاخه ها است. تعدادی از این زیرشاخه ها عبارتند از: مکاترونیک، رباتیک، آنالیز سازه، ترمودینامیک، طراحی و نقشه کشی. گرایش های مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی عبارتند از : طراحی جامدات، حرارت و سیالات، ساخت و تولید و گرایش های آن در مقطع کارشناسی ارشد عبارتند از: طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، ساخت و تولید، مکاترونیک، هوا فضا، سازه بدنه خودرو، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو.

حقوق مهندس مکانیک و آمار نیروی کار
تعداد کل مهندسین استخدام شده در سال 2015 در آمریکا 1.6 میلیون نفر بوده است. از این تعداد 278340 نفر (17.28%) مهندسین مکانیک بوده اند؛ یعنی بزرگترین رشته از نظر تعداد. در سال 2012 متوسط درآمد سالانه یک مهندس مکانیک در ایالات متحده 80580 دلار بوده است. این درآمد سالانه هنگام کار برای دولت بیشترین مقدار (92030 دلار) و هنگام کار برای بخش آموزش کمترین مقدار (57090) بوده است. در سال 2014 برنامه ریزی شد که تعداد کل شغل های مهندسی مکانیک در دهه ی بعد 5 درصد افزایش یابد.

آینده شغلی در مهندسی مکانیک
گستردگی مهندسی مکانیک به دانشجویان این رشته اجازه می دهد انتخاب های متعددی برای کار در این حوزه داشته باشند. طراحی مفهومی، آنالیز، مدیریت پروژه، نمونه سازی، اندازه گیری، تحقیق، مشاوره، پشتیبانی، … از جمله کارهایی است که فارغ التحصیلان این رشته می توانند در آن مشغول به کار شوند. فارغ از مسیری که دانشجویان برای خود متصور می شوند، آموزشات مهندسی مکانیک آنها را مجهز به مهارت های تفکر خلاق برای طراحی محصول، ابزارهای آنالیز برای رسیدن به اهداف طراحی، توانایی غلبه بر محدودیت ها، همکاری تیمی برای طراحی، بازاریابی و تولید یک سیستم می کند.

خدمات قابل ارائه در سایت ترجمه مکانیک :